اطلاعیه
خانه / اخذ پذیرش / تحصیل در مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا

Purdue President Mitchell E. Daniels Jr., presents a diploma to a new graduate during commencement ceremonies on Saturday (Aug. 3) in the Elliott Hall of Music. (Purdue Photo/Mark Simons)

 اگر تمایل به ادامه تحصیل در یکی از عالی ترین دانشگاه های اوکراین را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا وکلا و مشاورین مجرب ما با سالها سابقه در امور مهاجرتی و تحصیلی در تمامی کشور های دنیا راه شما را برای ورود به اروپا هموار نمایند.

فارق التحصیلان درمقطع کارشناسی ارشد می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور اوکراین اقدام نمایند. کشور اوکراین با توجه به کم بودن هزینه زندگی و تحصیل انتخاب مناسبی برای مهاجرت و ادامه تحصیل می باشد. هزینه تحصیل در اوکراین سالانه حدودا ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار میباشد و هزینه زندگی ماهانه در حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار است.

   کلیه ی دانشجويان در دانشگاه هاي اوکراین مي توانند در حد خوبی از تجهیزات ورزشي،اینترنت رایگان, مركز كامپيوتر ، كتابخانه، لابراتوراهاي دانشگاه و مراكز فرهنگي دانشگاه ها بهره ببرند. كشور اوكراين دانشگاه هاي خود را به صورتی تجهيز نموده كه از کلیه ی كشورها نظیر كشورهاي اسكانديناوي ، تايلند، چين، هند، ايران ، كشورهاي عربي و آفريقا دانشجو جذب مي نمايد.