اطلاعیه
خانه / اخذ پذیرش / تحصیل در مقطع فوق لیسانس

تحصیل در مقطع فوق لیسانس

Dept. of Energy, Environmental & Chemical Engineering graduates, Brauer Hall, May 17, 2012. Photo by Kevin Lowder

 فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی این امکان را دارند که در یکی از عالی ترین دانشگاه های کشور اوکراین به تحصیل بپردازند. در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی نخست دانشجو نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا روسی ندارد، دانشجو قادر است بعد از ورود به دانشگاه در کالج هایی که خود دانشگاه معرفی مینماید زبان خود را یادگیرند و سپس وارد دانشگاه شوند. اگر شما مایل به ادامه تحصیل در کشور اوکراین هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا ما با تخصص و تجربه وکلای خود شما را در این خصوص راهنمایی نماییم.

دوره کالج زبان ۹ ماه می باشد و هزینه آن در حدود ۲۲۰۰-۱۸۰۰ دلار می باشد. البته کسانی نمره آیلتس ۵ را داشته باشند نیازی به گذراندن کالج ندارند. در این مقطع به دو زبان انگلیسی و روسی می توان تحصیل نمود و هر کدام هزینه ای متفاوت دارد.

 افرادی که در دانشگاه های اوکراین فارق التحصیل می شوند میتوانند برای ادامه تحصیل در تمامی کشورهای اروپایی در مقاطع بالاتر مشغول به تحصیل شوند.

 تحصیل در کشور اوکراین محدودیت سنی ندارد و متقتضیان در هر رده سنی برای تحصیلات دانشگاهی میتوانند اقدام نمایند. طول دوره کارشناسی ارشد در کشور اوکراین ۲ سال می باشد. دانشجویان فارق التحصیل بعد از ۵ سال می توانند در کشور اوکراین اقامت بگیرند.