اطلاعیه
خانه / درباره اوکراین / هزینه تحصیل و زندگی

هزینه تحصیل و زندگی

نظام آموزشی این کشور یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی در کشور محسوب می شود . طیف وسیعی از فرصت های تحصیلی برای دانشجویان داخلی و خارجی در کشور اوکراین وجود دارد . در چندین سال اخیر اوکراین به عنوان کشوری شناخته شده است که در حوزه اتحادیه اروپا دارای هزینه های تحصیل بسیار پایین می باشد و دانشگاه های آن در سطح جهان دارای اعتبار بالا و به رسمیت شناخته شده است. همچنین اینکه امکان آموزش به زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی وجود دارد و می توانند از آموزش های عملی در مطالعات خود برخوردار باشند
هزینه زندگی و تحصیل در اوکراین بسیار مناسب تر از سایر کشورهای دیگر اروپا می باشد و شما می توانید با تحصیل دردانشگاه های معتبر اوکراین از یک زندگی با سطح خوب ولی ارزان برخوردارشوید. درمورد هزینه تحصیل نمیتوان هزینه ثابتی را اعلام کرد زیرا سالانه هزینه ها توسط دانشگاه ها تغییر می یابد. گفتنی است تحصیل به زبان روسی کم هزینه تر از همان دوره به زبان انگلیسی است.

hungary-10099-600x400

هزینه زندگی و تحصیل در اوکراین بر اساس درجه آن ها و موقعیت منطقه ای در هر شهر متفاوت است. بنابراین هزینه ها بسیار متفاوت است كه هزينه هاي آن به قرار زير است:

خوابگاه هر تخت:  ۱۰۰-۷۰ $
زندگی ماهانه:  ۶۰۰ – ۳۰۰ $
تحصیل:         ۵۰۰۰-۳۰۰۰ $
کالج زبان:      ۲۲۰۰-۱۸۰۰ $

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه تحصیل در اوکراین با مشاورین ما تماس گرفته تا پس از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر در کشور اوکراین هزینه مورد نیاز برای شما اعلام شود.